Tamaris obuv – trk .cz

Tamaris obuv

 

Tamaris obuv

– to znamená kvalitní módní obuv za příznivou cenu. Kolekce obuvi Tamaris spoluvytváří módní trendy.Tato komfortní značková obuv Tamaris vybavená systémem ANTISHOKK tlumí došlap o více jak 50%, a tím zvyšuje výrazně pohodlí svých uživatelů. Technologie ANTISHOKK, která výrazně eliminuje nárazy a otřesy, je evropský patent obchodní skupiny WORTMANN. Wortmann je mezinárodní výrobce obuvi, distributor obuvi značky Tamaris. K evropské části skupiny firem patří dále značky Marco Tozzi, Caprice, Jana, s.Oliver-shoes a comma-shoes. Wortmann holding zaměstnává na 600 zaměstnanců po celém světě a vyprodukuje 55 milionů páru bot za rok. Těžištěm nabídky je dámská obuv. Krédem jsou módní a kvalitní boty, nové trendy i klasické modely (lodičky, baleríny, sandály, dřeváky, polobotky i kozačky). Značkové boty Tamaris nabízí modely s výškou a tvarem podpatku, který bude vyhovovat právě vám. Obuv Tamaris se vyrábí z kvalitních materiálů.

tamaris obuv

Materiál svršku

 • Usňový (kožený)
  – nejlepší vrchový materiál. Přírodní, dobře prodyšný a vláčný, přizpůsobí se noze.
 • Textilní
  – charakteristický pestrou škálou barev a lehkostí. Používaný zejména pro letní obuv.
 • Syntetický
  – použitelný pro širokou škálu tvarů, snadno se udržuje, vhodný do deštivého počasí. Vyznačuje se omezenou prodyšností.

Materiál podšívky tamaris obuv:

 • Usňová (kožená)
  – má vynikající hygienické vlastnosti, je pohodlná a přizpůsobivá.
 • Textilní
  – velmi vhodná do zimní obuvi, protože výborně tepelně izoluje.
 • Syntetická
  – snadno se udržuje a nazouvá. Má omezenou prodyšnost, což může způsobovat zvýšené pocení.

Materiál podešve tamaris obuv:

 • Usňová (kožená)
  – má komfortní vzhled, je lehká, výhradně určená do interiérů. Trpí vysokou oděrností a je nevhodná do vlhkého prostředí.
 • Textilní
  – vyznačuje se vynikající odolností vůči opotřebení, je pružná, vhodná do každého počasí. Má výborné tepelně-izolační vlastnosti a snadno se udržuje.
 • Syntetická
  – je pružná, snadno se udržuje. Vůči opotřebení středně odolná. Má průměrné tepelně-izolační vlastnosti, v obtížném terénu klouže.

Důležité je také rozlišovat obuv podle způsobu užití. Účelovost ovlivňuje použitý materiál, konstrukce a provedení. Životnost vaší obuvi závisí také na jejím správném udržování a ošetřování. Doporučuje se obuv často střídat. Co se týče vzhledu, nezapomeňte, že nerovnoměrná kresba líce a částečná rozdílnost povrchu je charakteristická pro přírodní useň. Počítejte s tím, že při zvýšeném pocení nebo provlhnutí obuvi může usňová obuv částečně pouštět barvu. Opotřebená usňová podešev se běžně a včas opravuje v rámci základní údržby uživatele. Pro každý účel je vhodný jiný druh obuvi. Velmi tedy záleží na způsobu užití bot, které si chceme koupit.

Ostatní články na podobné téma:
boty Walkmaxx
Walkmaxx baleríny
levné boty
dámské kozačky

Abychom výběr obuvi zvládli k naší spokojenosti, zopakujme si několik základních pravidel, která se vyplatí respektovat. Každá obuv musí odpovídat vašim fyziologickým předpokladům. Tvar dámských chodidel je skutečně individuální, proto je potřebný dostatečný čas na výběr vhodného modelu.

Důležité je obuv vyzkoušet ve stoje a při chůzi. Pozor na rozdílnost chodidel u jednoho člověka, proto je vždy nutné vyzkoušet obě boty. Doporučuje se kupovat obuv o půl centimetru větší, než je vaše velikost. Umožněním volného pohybu prstů v botě zabráníte jejich možné deformaci. Výběr obuvi se vyplatí konzultovat s personálem prodejny, který odbornou radou může přispět ke správnosti vaší volby.

Obuv tamaris – oficiální stránky  tamaris.cz

318-864-354Mater