Rieker obuv boty

Rieker obuv boty

 

Rieker obuv
Už od roku 1874 se firma Rieker snaží umožnit svým zákazníkům relaxaci ve velkém stylu. To je pravděpodobně důvod, proč se jí podařilo stát se předním světovým výrobcem Anti-stress obuvi. Rieker filosofie je hluboce zakořeněná v každém typu obuvi, který vytváří. A tak pokud budete nosit obuv značky Rieker, je zaručeno, že bude mít všechny atributy, které zajistí váš každodenní pocit pohodlí.Příjemné celodenní nošení obuvi Rieker je umožněno díky lehkým komponentům a ojedinělé Rieker konstrukci. Flexibilita Rieker obuvi přináší možnost přirozeného pohybu. Vaše tělo to ocení zejména při dlouhodobé chůzi nebo stání. Příjemný pocit nošení je vyvolán velkou přizpůsobivostí a prostorností v nártové části obuvi. Vaše nohy tak nebolí, i když v průběhu dne nabývají na objemu..

Vysoká kvalita materiálu a konstrukce je příznačná pro každý typ výrobku značkové boty Rieker, který sleduje trendy poslední evropské módy. S Rieker tak dostanete za dostupnou cenu to nejlepší z obou světů – ultra pohodlí a elegantní styl.

Značková obuv Rieker s technologií Antistress je u českých zákazníků velice oblíbená. Flexibilní pružná podešev dokonale tlumí nárazy a otřesy. Důraz se klade i na kvalitní podšívky a zdravotní stélky obuvi Rieker příznivě ovlivňují lidská chodidla.

Není dokonalejší materiál pro levné boty, než je tradiční přírodní materiál – kůže, a firma Reiker je si toho dobře vědoma. Kůže je prodyšná, měkká, má velmi dobré absorpční schopnosti a je schopna se přizpůsobit individuálnímu tvaru nohy. Kůži lze natáhnout a tvarovat, aby dobře padla. Zároveň si však udržuje tvar a prodyšnost. Kůže je osvědčeným materiálem, který se používá zejména na výrobu svršku obuvi. Chemicky a mechanicky zpracovaná kůže živočišného původu se nazývá useň. Současné technologie však nabízejí celou řadu různě upravených usní i ostatních materiálů, ať už jsou to syntetické materiály, textilní materiály, pryž, kombinované materiály či tzv. poromery. Poromery jsou syntetické usně, které se svým vzhledem i fyzikálními vlastnostmi podobají přírodním usním a jejich předností je velmi jednoduchá údržba a péče.

Důležitý je také typ podešve. Podešve jsou nejvíce namáhavé spodkové dílce, které přichází do styku s povrchem, po kterém se pohybujeme. Mezi její základní vlastnosti patří pružnost, pórovitost a nepropustnost vnější vlhkosti. Mají také chránit nohu před chladem, horkem, nerovností terénu, před ostrými předměty apod. Podešve mohou být usňové, pryžové nebo syntetické.


Způsob, jakým je spojen spodek obuvi se svrškem, výrazně ovlivňuje funkci a údržbu obuvi. U bot značky Rieker se často setkáváme s typem obuvi flexiblové. Obuv vyrobená tímto způsobem je velmi pohodlná, lehká, ohebná (flexibilní) s efektním prošívaným okrajem. Zvýšená ohebnost je daná tím, že svršek obuvi je přišíván přímo ke spodku bez nutnosti použití napínací stélky.

Pokud ještě nemáte boty Rieker… neváhejte a vyzkoušejte! A nezapomeňte se předem poptat svých známých… Vsadím se, že dostanete jenom samé dobré reference!

Typickou vlastností usňové podešve je změna barvy (ztmavnutí), zvláště při trvalejším vystavení účinkům slunečních paprsků. Při každodenním dlouhodobém nošení je nutná oprava – vhodné jsou proto kombinace s pryžovými dílci na nášlapné části. Pryžová podešev je pružná, vhodná do každého počasí a snadno se udržuje. Snadnou údržbou se vyznačuje i podešev syntetická, která je vůči opotřebení středně odolná a v obtížném terénu klouže.

Ostatní články na podobné téma:
boty Walkmaxx
Walkmaxx baleríny
dámské kozačky

Nevýhodou obuvi je její omezená vodonepropustnost, která je daná právě přišitím svršku ke spodku, proto je tato obuv určena především do suchého prostředí – při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení obuvi.


Nejčastěji používaný přírodní materiál s ideálními vlastnostmi pro výrobu obuvi je kůže. Používané materiály – hověziny, vepřovice, koziny, koniny, teletiny, reptilie Rozeznáváme několik základních druhů usní: Nártový pásek zabezpečí dobré upevnění obuvi. Kulatá špička umožní pohodlné rozpoložení v prstní části nohy. Flexibilní podešev je jemně parfémovaná a je s dezénem krajkového úpletu a logem výrobce. Výška podešve je cca 1,3 cm, výška mírného klínku je cca 3 cm. Velikosti od 37 do 41.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mohlo by se vám líbit

Reiker boty

Reiker boty Boty značky Reiker jsou ideálními boty pro každodenní použití. Jsou koncipovány pro časté nošení. Právě teď je správný čas na koupi zimní obuvi a využít zajímavých slev, které…
Více informací ...

Levné boty

Boty nakupujeme poměrně často, protože dnešní doba si to žádá. Také dobře víme jak takový nákup obuvi  dokáže pěkně zatížit rodinný rozpočet. Proto vám přinášíme tipy kde koupit boty levně!…
Více informací ...

Reiker obuv

Reiker obuv Společnost prodávající obuv Reiker nabízí svým zákazníkům pohodlnou obuv. Díky pohodlí a jejich anti-stress systému se Reiker obuv do stala široko daleko velmi populární značkou obuvi pro ženy…
Více informací ...

Tamaris obuv – trk .cz

Tamaris obuv   Tamaris obuv – to znamená kvalitní módní obuv za příznivou cenu. Kolekce obuvi Tamaris spoluvytváří módní trendy.Tato komfortní značková obuv Tamaris vybavená systémem ANTISHOKK tlumí došlap o…
Více informací ...

Dámské baleríny

Dámské baleríny   Milé dámy, značková obuv walkmaxx nezapomíná na ženy ani v horkých dnech. Máte možnost prohlédnout si nabídku walkmaxx baleríny. Jedná se velmi pohodlnou obuv, při chůzi v…
Více informací ...