Povlečení do postýlky

S příchodem našich nejmilovanějších přírůstků do rodiny řešíme spoustu věcí ohledně výbavičky, předmětů každodenní hygieny, kočárku a hraček, ale samozřejmě nesmíme v tomto spěchu zapomenout zvolit to nejvhodnější a kvalitní povlečení do dětské postýlky. Některé maminky upřednostňují spící novorozeně ve své posteli a vkládají děťátko až později do vlastní postýlky, jiné nechávají miminko už od narození ve vlastní postýlce, aby si tak zvyklo na prostředí, ve kterém bude ještě dlouho trávit svůj dlouhý čas, než se začne samo pohybovat.

Ať upřednostňujete jakoukoliv variantu, je důležité včas postýlku připravit. Vždyť Vaše děťátko bude trávit v postýlce více času než běžný dospělý člověk. Nejen spaní, ale i chvíle pro poznávání okolního světa a učení se nových věcí, vašeho očního kontaktu, slov, gesta jako úsměv a pohlazení, bude se učit vnímat hračky kolem sebe a bude se učit i vnímat své nové povlečení.

Miminko potřebuje přikrývku nejen, aby se zahřálo, ale aby bylo i udržované v čistotě, v pohodlí a v bezpečí. Jakmile mu to vývoj dovolí, pozoruje své povlaky, obrázky na jejich povrchu a chápe, že v jejich blízkosti je ve své postýlce, to znamená v bezpečí. Začne se povlaků dotýkat, bude se učit vnímat příjemné pocity spojené se stykem pokožky s materiálem dětského povlečení.

A pro všechny tyhle důležité okamžiky ve vývoji vašeho dítěte potřebujete zajistit co nejhezčí a nejpříjemnější povlečení do postýlky.

Je pak samozřejmě nádherné vidět spokojené miminko ve své postýlce a nejedna momentka vám zůstane z těchto radostných chvil v albu na památku.

Vyberte si proto z bohaté škály nabízeného zboží právě takové, které nejvíce bude slušet vaší postýlce. I samozřejmě podle toho, zdali čekáte holčičku nebo chlapečka. Je dobré se ze začátku vybavit alespoň dvěma nebo třemi povlečeními z důvodu častých počátečních nehod, spojených s dětským vyměšováním, popřípadě ublinkáváním, abyste vždy měli po ruce nové hygienické náhradní povlečení.

A takto vzorně připraveni na všechny veselé chvilky i drobné nepříjemnosti si pak můžete vychutnávat všechny okamžiky nového života plnými doušky.

Přejeme vašemu děťátku nejkrásnější sny v našem kvalitním povlečení do postýlky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mohlo by se vám líbit

Televizní pytel

Praktické a dekorační doplňky jsou pro většinu lidí velmi vítanou novinkou. V poslední době jsou velmi oblíbené televizní pytle, které jsou nejen krásné, ale také mohou zpříjemnit chvilky odpočinku u televize…
Více informací ...

Závěsný botník

Závěsný botník   Sleva 44% Dnešní cena je úžasných 279 Kč Běžná cena 499 Kč Sen každé ženy s rozsáhlou sbírkou bot. Díky tomuto závěsnému botníku totiž budete mít všechny…
Více informací ...

Satelitní komplety

Satelitní komplety   Satelitní komplety – v čem tkví jejich výhody? Satelitní komplety … vhodně pospojované součástky, díky kterým může majitel satelitního kompletu přijímat televizní vysílání prakticky po celé České…
Více informací ...

Forma na pečení kuřete

Forma na pečení kuřete   Milujete když kůžička kuřete křupe? O tak křupavém kuřeti se Vám ještě nesnilo ,) Ochucené kuře napíchněte na trn a pečte při teplotě 200 °C…
Více informací ...