Matrace 90×200 cm

Dvě matrace za cenu jedné.

Skladem – rychlé dodání
Akční cena – sleva 50%
Ušetříte téměř 7980 Kč
Cena 3 990 Kč  (březen 2019)

[powerkit_button size=“lg“ style=“danger“ block=“false“ url=“http://www.idea-nabytek.cz“ target=“_blank“ nofollow=“false“]
Do obchodu pro detail a aktuální cenu
[/powerkit_button]

Matrace s rozměrem 90×200 cm jsou doporučovaným minimem matrace, pro spánek jedné osoby. Užší matrace nejsou tolik vhodné, protože v leže na zádech se ruce nevejdou pohodlně podél těla. To zapříčiní nepohodlí během spánku a následné nevyspání.
Rozměr 90×200 cm je dostupný u všech typů matrací. Můžete si vybrat pěnové jednovrstvé, vícevrstvé, tzv. sendvičové matrace, dále také pružinové, taštičkové, latexové či gelové matrace. U všech výše zmíněných druhů najdete jednozónové a vícezónové varianty.
Tento rozměr je velice populární a oblíbený mezi většinou populace, která hledá matrace pro jednoho člověka.
Dle typu matrace si vyberte rošt. K pěnovým, gelovým, latexovým a taštičkovým matracím se hodí nejen klasický lamelový rošt, ale také manuální polohovací. Latexové a gelové rošty můžete také použít v kombinaci s motorickým polohovacím roštem. Pružinové rošty se spíše hodí ke standardním nepolohovacím, lamelovým roštům.
Matrace 90×200 cm se vyrábí rovněž s označením „zdravotní“, které jsou nejkvalitnější na trhu, a především zmírňují zdravotní potíže. Pravé zdravotní matrace jsou certifikované na základě dlouhodobých laboratorních testů. Splňují zejména ortopedické, antialergenní, antiroztočové a klimatizační kritéria.
Pokud se rozhodujete koupit jednolůžko a nevíte jaký rozměr, určitě uvažujte o komfortu, který Vám přinese postel, ve které člověk tráví až 1/3 dne. Spánek je stejně důležitý jako kvalitní, různorodé a dobré jídlo. Pokud se jedná o hodnotu odpočinku, neměli bychom proto šetřit na pár centimetrech. Totéž se týká samotného materiálu, ze kterého jsou vyrobeny jednotlivé matrace. Nevhodné, příliš
úzké, či méně kvalitních matrace se projeví na Vašem zdraví, ať už v podobě bolesti zad a kloubů, zakřivení páteře či nevyspání.