Levné podprsenky

Děsíte se také při pohledu na cenovku při výběru podprsenky? Tolik peněž za trochu látky. Ano, nákup podprsenky může peněženku pěkně odlehčit. Ale pokud si zrovna nepotrpíte na značky, dokážete sehnat pěkné prádlo za pár korun.

Za kvalitní podprsenku nemusíte dávat tisíce


Nejlevnější podprsenky seženete v každém asijském obchůdku s oděvy. Dokonce seženete i pěkné soupravy s kalhotkami. Máte také na výběr různý materiál. Nejčastěji však objevíte krajkové prádlo a směs bavlny a polyesteru. V těchto obchodech převládá nabídka vyztužených podprsenek s kosticí, ale také máte možnost si vybrat různé sportovní podprsenky. Znevýhodněné jsou v asijských obchodech dámy s větším poprsím. Většina podprsenek zde jsou označovány velikostí košíčků A až C. Občas také naleznete ještě podprsenky s označením D. Větší košíčky než D bohužel tyto obchody nenabízí. Pečlivě by měly vybírat ženy s citlivou pokožkou. Cena podprsenek v asijských obchodech se pohybuje okolo 100 Kč.

Další možností je nákup přes internet. V dnešní době naleznete na internetu různé e-shopy specializované právě na prodej spodního prádla. Nabízí různé akce a některé také zajímavé slevy při dalším nákupu. E-shopy nezapomínají na kojící maminky, sportovkyně a také nabízí i podprsenky s většími košíčky. Naleznete v nabídce různé barvy a materiál. Při nákupu v e-shopu je bohužel velký problém správný výběr velikosti. Nestačí znát svoji velikost. Podprsenku si zkoušíte až po zaplacení. Různé střihy mohou sedět jinak. Takže se musíte připravit na možnou reklamaci. Nákup v e-shopu se vám také prodraží naúčtováním poštovného a balného.

Pokud sháníte nějakou značkovou podprsenku, vyplatí se čas od času sledovat nabídku prodejen. Některé uvádějí na svých internetových stránkách letáky informujících o slevách. Každý způsob nákupu levných podprsenek má své výhody i nevýhody. Vždy musíte zvážit, které možnosti vy dáte přednost.

Super ceny spodního prádla. Klikněte zde!