LED žárovky

led žárovka

Mnoho lidí řeší v dnešní době problémy s financemi. Mezi nejvyšší výdaje patří také elektrická energie. Pokud máte zájem ušetřit za tuto energii příliš vysoké náklady, měli byste popřemýšlet o výměně klasických žárovek za LED žárovky.

Tyto speciální žárovky jsou známy sice vyšší pořizovací cenou, ale také obrovskou úsporou elektrické energie. LED žárovky totiž odebírají mnohem méně energie než žárovky klasické a navíc vyzařují mnohem více světla. Další výhodou LED žárovek je jejich dlouhá životnost a vysoká odolnost. Tvar těchto LED žárovek může ovlivnit shlukování či směr svícení světla. Můžete si proto zvolit pro každou místnost či prostor jiný druh osvětlení tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Led žárovky jsou odolnější než klasické

Klasické žárovky mohou při opakovaném rozsvícení a zhasínání shořet, což u LED žárovek nehrozí. Jsou tedy vhodné i do místností, kam chodíte velmi často, bez obav, že blikáním světla zničíte žárovku. LED žárovky jsou také mnohem odolnější proti nárazům a vyrábějí se v mnoha tvarech. Můžete si pořídit například bodové ledky, které jsou v poslední době velmi oblíbené.

Bodové osvětlení je využívané nejčastěji v kuchyních a koupelnách. Objevuje se postupně ale i v ostatních místnostech. Svíčkové LED žárovky jsou zase oblíbené pro svůj úzký tvar, díky kterému se vejdou naprosto kamkoliv. Často využívané jsou také trubicové LED žárovky, které slouží jako náhrada za klasické zářivky. Samozřejmě pro všechny druhy LED žárovek platí stejné pravidlo o dlouhé životnosti a obrovské úspoře elektrické energie. Velkou zvláštností těchto žárovek je také výběr z mnoha druhů barev osvětlení.

Můžete si vybírat z celé palety LED žárovek a přizpůsobit si osvětlení dle vašich představ. S LED žárovkami rozhodně neuděláte chybu. Jejich finanční úspora je tak obrovská, že většinu zákazníků neodradí ani vyšší pořizovací cena. Nejen, že mají dlouhou životnost a jsou mnohem více odolné oproti klasickým žárovkám, ale také mnohem lépe svítí a nemusíte se obávat každoročního vyúčtování elektřiny. Nezapomínejte totiž, že domácí osvětlení je nejčastěji používaným elektrickým spotřebičem.