Kávovar Tchibo Cafissimo

Kávovar Cafissimo a kapsle Tchibo to je spojení lahodné kávy. S tímto kávovarem budete moci snadno a rychle připravit chuťově vynikající kávu, a to jak klasické espresso s mlékem nebo bez mléka, caffé laté, caffé crema, .. 

 

 

 

Obsluha je více jak jednoduchá. Pohledem zkontrolujete zda je v kávovaru dostatek vody. Voda je v průhledné nádobě, a pokud ji je málo přidáte z kouhoutku studenou novou vodu. Pokud je dostatek vody a máte po ruce kapsli, můžete kávovar zapnout. Vložíte kapsli do přístroje a zaklapnete a chvilku počkáte než se voda zahřeje. Pínutí a rozsvícení všech diod na přístroji je signál pro vás, že je kávovar připravený. Po zmáčknutí příslušného tlačítka vám bude do hrnečku či sklenky přitýkat káva a místností se bude prolínat vůně kávy.

Výhodou tohoto přístroje je parní tryska, která svou výkonností v pohodě dostačuje domácímu použití. Vytvoření nadýchané mléčné pěny je záležitost okamžiku. Ale pozor, pro přípravu dobré pěny použijte vychlazené mléko.

K dostání je v 8 různých barvách

Funkce kávovaru Cafissimo

 

  • akustické a světelné signály pro informování obsluhy
  • ukazatel nedostatku vody s automatickým zastavením spařování kávy
  • pohyblivá napěňovací tryska pro profesionální přípravu pravé mléčné pěny
  • po 8 minutách se kávovár automaticky vypíná, pokud s ním nebudete manipulovat
  • odnímatelná průhledná nádoba na vodu 1,5 litru

Více informací o kávovaru Cafissimo na stránkách Tchibo, klikněte zde »

 

 

 

Podobné stránky na webu trk.cz

Nejmenší tchibo kávovar cafissimo duo.

Máte kávovar tchibo cafissimo s parní tryskou, který vám vyrobí skvělé café latte a nyní již chybí nebo došli kávové kapsle tchibo? Představujeme vám celou řadu.