Dámské plavky

Dámské plavky

Plavky Luscana od OTTO
BUFFALO push-up bikiny s trendy puntíkovým vzorem. Top s měkkou výztuží a vyjímatelnými vycpávkami. Nastavitelná ramínka. Kalhotky vpředu vypodšívkované. Z 82% polyamidu, 18% elastanu.

Jednodílné plavky Tchibo

Jednodílné plavky patří k nejstarším typům plavek vůbec. Nicméně i přesto se na pultech i v e-shopech objevují dodnes. Důvodem je především to, že jednodílné plavky jsou ideálním řešením, jak zakrýt nedokonalosti v podobě většího zadečku, bříška či boků. Dalším faktem je, že jednodílné plavky nabízí největší komfort při plavání. Svědčí o tom i to, že vrcholové sportovkyně nedají na tento typ plavek dopustit. Nemusíte se totiž strachovat, že by se vám během pobytu ve vodě mohl rozvázat horní nebo dolní díl plavek, což občas může vést k nepříjemným situacím.

Avšak jednodílné Tchibo plavky nemusí být pouze komfortní záležitostí, jejich velkou výhodou je to, že sednou každé postavě a to bez ohledu na věk. Ať už chcete zakrýt větší bříško, boky, či zadeček, anebo naopak podtrhnout své křivky, jednodílné plavky jsou ideální pro obě varianty. Jedinou nevýhodou je to, že nemůžete počítat s dokonalým opálením. Plavky lze čas od časi koupit i ve výprodeji Tchibo.

Plavky 2019 | jednodílné plavky – dvoudílné plavky