Dámská pyžama

 

Dámy, v čem noci spíte? Některé ženy upřednostňují noční košilky, jiné dávají přednost pyžamu. I v pyžamu můžete vypadat velmi svůdně, pokud si správně vyberete, nebo dáte radši přednost flanelovému pyžamu? Je to jen na vás, ale dnes tu máme pro vás pár typů!

 

 

Online katalog nočního prádla od Halens >> naleznete ZDE <<

 

O pyžamech

Pyžamo je běžným druhem oblečení, které se používá na spaní. Rozlišujeme dětská, pánská a dámská pyžama. Pyžamo je charakteristické tím, že je tvořené horním a spodním dílem. Spodní díl je nejčastěji uchycený v pase na gumičku. A jak vůbec vznikla pyžama? Původně šlo o oblečení, které sloužilo v Indii k celodennímu nošení. Odtud se inspirovali britští kolonisté v 18. a 19. století. Více se začala pyžama po světě rozšiřovat na počátku 20. století. Zpočátku se vyráběla pyžama pouze pro děti a pro pány. Noční košile je starším oděvem než pyžamo.

Pyžama jsou zpravidla vyráběná z bavlněného či směsového úpletu. Můžeme je dělit do několika kategorií. Odlišujeme tričková, klasická a ostatní pyžama. Je třeba si také uvědomit, že správný výběr pyžama ovlivňuje kvalitu spánku. Jaké pyžamo bude pro vás nejpohodlnější?

Dámská pyžama

Na trhu najdete rozmanité druhy dámských pyžam. Vyhledáte si kvalitní eshop či kamenný obchod, můžete si vybrat z velké nabídky. Výrobci se snaží především o to, aby byla pyžama poddajná a příjemná na dotyk. Materiály pro výrobu dámských pyžam jsou různé. Nejčastěji se používá bavlna, její směsi či satén. Pyžama, které mají mít erotický podtext, se často prodávají s krajkami. Můžete si také vybrat, zda zvolíte pyžamo s krátkým či dlouhý rukávem Na trhu jsou i mateřská pyžama. Zkrátka výběr je široký. Některá dámská pyžama jsou pohodlná a teplá, jiná jsou velmi vyzývavá a sexy. Záleží jen na vás, v jakém se budete cítit nejlépe Snad všechny ženy se chtějí líbit svému partnerovi, a proto si pořizuje hezké a svůdné oblečení. Často však podceňuje výběr pyžama. I to je přeci pro večerní svádění důležité.