Bata – špatná zkušenost s jejich obuví

Baťa reklamace

 

Už jste to slyšeli?
„Před nákupem obuvi si máte pročíst podmínky reklamace.“

Dělali jste to někdy Vy a nebo někdo z vašeho okolí?
Pokud ne, jste jako většina včetně nás s přítelkyní.

Ale pozor, dojde-li na reklamaci u Bati, uslyšite to. Tak se na to připravte.

Naše zkušenost:
Přítelkyně si u Bati v obchodě s obuví vybrala dámské barelíny. Líbili se jí a měla z nich skutečnou radost. Nicméně za nedlouho přislo vystřízlivění z radosti, která u ní byla při jejich nákupu. Asi ten pocit radosti při nákupu zná každá žena. Přišlo zklamání zvláště při jednání se zaměstnanci prodejny. Do prodejny Baťa jsme šli s reklamací dámských balerínek. S tím, že se od podrážky začal „trhat“ či „odplepovat“ vrchní materiál.

„Podotýkám, že přítelkyně je mladá žena a nohu (chodidlo) má standartní, žádná fyzická anomálie!“

Zaměstnanci prodejny Baťa obuv …

… se nás ujali, prolédli boty a bylo nám konstatováno, že obuv byla nevhodně vybrána. Široká noha na konkrétní typ boty. A že nám to na reklmaci neuznají, ale že to i tak pošlou (na reklamaci). A světe div se, po 30 dnech nám byli boty vráceny a reklamace zamítnuta. S tím, že obuv byla nevhodně vybrána. V reklamčních podmínkách stojí, že si máte koupit vhodnou obuv vaší noze. (Jednoduše řečeno.) Dobrá vyvlíkárna!

Vybíráte si boty a blízko vás stojí prodavačka? Ano, u nás také. Ale nepadla zmíňka o tom, že tento typ obuvi je vhodný pro jiný tvar chodidla. A že, by si přítelkyně měla vybrat jinou obuv. Proč se tak nestalo? Zřejmě peníze, zisk je zisk.

Milý zákazníku nakup, ale s reklamací za námi už nechoď.

Takový pocit z toho všeho mám. Ale nic, naštěstí v Česku doba již pokročila a nabídka trhu je velmi široká. Mnoho jiných firem prodává kvalitní a trendy obuv s ohledem na zákazníka. Osobně mě značka Baťa zklamala, zklamala mou důvěru a nemám důvod u ní více nakupovat. Ale pan Baťa pro mě zůstává pánem z velkým p a moc si ho vážím. Jen by mě zajímal jeho osobní názor a jak by situaci řešil on.

Ostatní články na podobné téma:
boty Walkmaxx
Walkmaxx baleríny
levné boty
dámské kozačky

Pokud chcete koupit Baťa obuv, tak nebojte internetový obchod mají pěkný, www.bata.cz, ale před nákupem si pročtěte reklamační podmínky. V kamené prodejně o ně požádejte. A pokud si zvolite nevhodnou obuv, tak to je již váš boj. Tak vám držím palce, aby vás nepotkalo co nás.

Napište mi Vaší zkušenost či názor na celou tuhle věc, díky.
Milan