Barevné holínky dámské

Barevné holínky dámské

 

Barevné holínky dámské (jinak nazývané gumáky) již dávno nepatří jen do zahrady. Již v roce 2004 se Emily a Hannah z Velké Británie začaly věnovat nové kolekci barevných holínek pro dospělé. Nové pojetí této obuvi zaujal celou Evropu a již nějakou dobu se stal módním hitem a oblíbenou obuví do měst v České republice. Do ulic vyšly v netradičních botkách především dívky a ženy. Jak to v módním světě bývá, holínky změnily design, již dávno nejsou jen černé nebo zelené. Pestrobarevnost a bláznivé motivy jako kdyby k této obuvi patřily odjakživa.


Proč si barevné holínky čím dál více žen a dívek pořizuje?

Obrovskou výhodou holinek je jejich snadná údržba – holínky stačí opláchnout vodou a vypadají zase jako nové. S gumáky se nemusíte bát žádných dešťů. Ani bláto nás již nezastaví. Zapomeňte na podpadky a boty, které tlačí – při dlouhých procházkách po ulicích měst koledujete o nohu samý puchýř. Díky moderním materiálům jsou barevné gumáky pohodlné, navíc uchrání nohy i před velkým deštěm.

Barevné holínky se hodí ke kalhotám. Většinou se nechává vyniknout celým botám, jenž se přetahují přes kalhoty. Také skvěle vyniknou k sukni. Právě k nim dívky s oblibou vybírají holínky více pestrobarevné se zajímavými motivy – květiny, hvězdičky, či puntíky, které jistě nikdo nepřehlédne. Ponuré počasí se stává hned veselejší při pohledu na bláznivé holínky. Často bývají také ozdobeny pestrobarevnými přezkami, tkaničkami, jenž poslouží k utažení bot podle vašich potřeb.

Holínek se nemusíte vzdávat ani v zimě. Stačí si vybrat neoprenové s podšívkou a dál si můžete užívat v oblíbených botkách.

Na trhu se již objevují i praktická pouzdra na holínky, které lze využít při cestování. Pouzdra stejně jako holínky hrají všemi barvami, většinou jsou právě sladěni k odstínu bot.

Neváhejte a zkuste něco nového. Najděte svůj styl a vyberte si holínky podle svých představ. Buďte in!

Ostatní články na podobné téma:
boty Walkmaxx
Walkmaxx baleríny
levné boty
dámské kozačky